+0212 567 49 38

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

MİSYON: Örme ve çorap sektöründe her türlü iplik ihtiyacını karşılamaktadır. 

VİZYON: Kalite anlayışı içerisinde talep edilen tüm ipliklerde standart oluşturmak, müşteriye en hızlı ve kaliteli hammadde sunmak, bu hususta danışabilmesine olanak sağlamak ve yol göstermektedir.

1 - Tüm düzenleyici ve yasal,  uygulanabilir şartları yerine getireceğiz. 

2- Kalite hedefi oluşturmak , onları düzenli olarak gözden geçirmek ve sürekli iyleşmeyi artırmak hedefindeyiz. 

3- Proseslerde oluşan uygunsuzlukları azaltacağız. 

4- Kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürdüreceğiz.

5- Müşterilerimize birinci kalite ürün sunacağız. 

6- Müşteri ihtiyaçlarına ürün geliştirmeye çalışacağız. 

7- Müşterilerimize düzenli olarak aynı kalite ve standartta ürün ve hizmet sunacağız. 

8- Çalışanlarımızın teknolojik ve yönetimsel becerilerini arttıracağız.

KALİTELİ BİR MAL ÜRETMEK İÇİN “DOĞRU İPLİĞİ” KULLANMAYI BİLMEK GEREK.

Çorap pazarının enönemli iplik tedarikçilerinden biri olan Ertan Tekstil 25. yılını kutlamaktan gurur duyuyor. Çorlu da 13.000 metrekare üzerinde kurulu tesisimiz yeni yılda da günlük 12 ton iplik boyama kapasitesiyle daha iyi hizmet vermeye devam edecek.

Ekoteks belgeli 150 renkten oluşan stok rengini 200 e çıkarmayı hedefleyen firmamızın amacı ,aynı kalitede üretimin sürekliliğini sağlayabilmektir. Değişimlere açık ve müşteri memnuniyetine son derece önem veren firmamız sektörde ilk iplik market açılışına öncülük etmiştir.Böylece numunelerin acilen temin edilebilmesi için üreticilere minimum 1 bobin alma imkanı sağlanmış oluyor.

İplik kapasitemizin %30-40 ihracata kullanarak, %70-60 kapasiteyle iç piyasa taleplerini hızlı şekilde karşılamaktayız. İhracatta zamanın çok değerli ve kısa olduğunu bilerek,son sistem laboratuvarlarımızda çok kısa sürede renk çözünürlüklerini verebilmekteyiz.Her zaman müşteri memnuniyetini önde tutan şirketimiz düzenli tedariği ve stok hizmeti ile boyalı pamuk ipliği pazarında örnek model olmaya devam edecek.